KONST / Litografier / Färglitografier 9401290
nr 940 1290
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografier, 2 st. Leopold Fare (1926-1996), numrerade och signerade, motivet: ca 50x40
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 9 februari 2015
kl 18:11:50
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare